Ödeme Güvenliği

Güvenlik önlemi olarak satın alma işlemlerinde SSL kullanıyoruz. Ayrıca, COFFIN KADIKOY hiç bir şekilde kredi kartı veya izin vermediğin kişisel bilgilerinizi saklamaz, 3. kişilerle paylaşmaz.

 

Sipariş İptali

Siparişiniz kargoya verilmediği sürece siparişinizi iptal edebilirsiniz. İptal etmek için sipariş takip ekranından siparişinizi bulup iptal et'e tıklamanız yeterli. Eğer, siparişiniz kargoya verildikten sonra iptal etmek isterseniz; iptal sebebinizi, sipariş numaran ile birlikte info@coffinkadikoy.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır.

 

Şifre ve Hesap Güvenliği

Sitemizde kaydedilen verilerinize erişmek için hesap ve şifre bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Oturum açma bilgileriniz konusunda endişeleriniz varsa veya bunların kötüye kullanıldığını düşünüyorsanız bizlerle iletişime geçerek bizi bilgilendirebilirsiniz. Hesabınızı istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz.

 

Virüsler, Hack ve Diğer Siber Suçlar

Kasten virüs, Truva atı, solucan, yazılım bombası, tuş kaydedici, casus yazılım, reklam içeren bilgisayar yazılımı bulaştırarak sitemizi kötüye kullanmamalısınız. Siteye, sitenin depolandığı sunuya veya siteye bağlı başka herhangi bir sunucuya, bilgisayara veya veri tabanına yetkisiz erişim sağlamaya teşebbüs etmemelisiniz. Hizmet engelleme saldırısı veya dağıtılmış hizmet engelleme saldırısı yoluyla siteye saldırmamalısınız. Bu hükmün ihlali durumunda, 1990 yılı Bilgisayarı Kötüye Kullanma Yasası uyarınca ceza gerektiren bir suç işlemiş olursunuz. Böyle bir ihlali ilgili kanun uygulayıcı mercilere bildirecek ve kimliğinizi açıklamak suretiyle onlarla işbirliği yapacağız. Böyle bir ihlalin olması durumunda siteyi kullanma hakkınız derhal sonlanacaktır.

 


Menü

 • T-SHIRT  
  ÖZEL TASARIMLI T-SHIRT'LER

  %100 pamuklu t-shirtlere tamamen zararsız içerikli pigment boyalarla basılmış özel tasarımlı ürünler. 

  • Basic T-Shirt
  • Baseball T-Shirt (Reglan)

  Birbirinden farklı tarzlara hitap eden t-shirt tasarımlarımıza göz atın.

  DAHA FAZLA


  Özel tasarımlı baseball t-shirtlerimizi inceleyin.

  DAHA FAZLA

 • SWEATSHIRT & HOODIE
 • Duvar Örtüsü  

  Yatak ve Oturma Odanız İçin Özel Olarak Tasarlanmış Ürünlere Göz Atın:

  • Duvar Örtüleri (Tapestry)
  • Yatak Odanız için Yastık Kılıfı ve Takımları
  • Oturma Odanız için Tasarım Kırlent Kılıfları

  Oturma odanıza, yatak odanıza ve mutfağınıza renk katacak çeşitli ebat ve renklerde duvar örtüleri; dijital baskılı ve uzun ömürlü duvar örtülerine bayılacaksınız.

  DAHA FAZLA

  %100 pamuklu, tamamen doğal boyalar kullanılarak basılmış özel tasarımlı yastık kılıflarını inceleyin.

  DAHA FAZLA

 • AKSESUAR  
 • İNDİRİMyeni